Cher Lloyd > Biography

16. ledna 2013 v 19:13 | Wendy | © source-cherlloyd |  Biography

Cher Lloyd se narodila 28. července 1993 v Malvern, Worcestershire, Anglie. Stala se známou účastí v talentové soutěži X Factor, kde skončila na čtvrtém místě. Krátce poté podepsala smlouvu se Simonem Cowellem a jeho firmou Syco Music. Její debutový singl, "Swagger Jagger" obdržel smíšené reakce od posluchačů a kritiků, ale i přesto se dostal na vrchol britské hitparády a na druhé místo v irské hitparádě. Její druhý singl "With Ur Love" vyšel 31. října, obsadil 4. místo v britské hitparádě a 5. místo v hitparádě irské. Následně vyšlo 7. listopadu 2011 její debutové album Sticks + Stones, které se v britské hitparádě umístilo na 4. místě. Její tři videoklipy na kanálu YouTube mají už více než 53 milionů shlédnutí.
Její rodina bydlí v Malvernu. Cher je nestarší ze čtyř dětí, Josh, Sophie a Rosie. V Malvernu studovala umění. Její pobyt na škole nebyl ale zrovna příjemný, kamarádi jí odsuzovali a proto se tam Cher necítila úplně nejlépe. Vystřídala 1 základní a 2 střední školy. Už jako malá sledovala X Factor s rodinou a snila o tom,že se tam jednou sama objeví. Cher se dostala do soutěže až na druhý pokus. Zkoušela se tam dostat už o dva roky dříve, ale věková hranice 16 let jí to nedovolila.
Její největší inspirací je Nicki Minaj, americká rapperka a zpěvačka. Obdivuje celý její label, který je pod pevným vedením Lila Wayna. Další umělec, ze kterého si Cher hodně vzala a nechala se jim inspirovat, je country zpěvačka Dolly Parton, kterou obdivuje už od útlého věku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama