Diary

SOURCE-CHERLLOYD > Vítejte na blogu

16. ledna 2013 v 15:04 | Wendy | © source-cherlloyd

Vítejte na stránce o úžasné zpěvačce Cher Lloyd. S blogem mám mnoho zkušeností, protože jsem přetím měla hodně blogů, ale ještě ne o Cher Lloyd a navíc v poslední době jsem si Cher zamilovala, je to asi od té doby co jsem slyšela písničku Riot! (to je asi týden zpátky) potom jsem si hledala další písničky a zamilovala jsem se do písniček a coverů: Riot!, Oath!, Want You Back, Playa Boi, Over The Moon Love Me For Me, OMG, Dancing On My Own, Complicated atd..
Asi před čtyřmi dny jsem si pustila všechny videa z X-Factoru, na kterých je Cher. Dívala jsem se postupně, jako 1.jsem zhlídla písničku Turn My Swag On, kterou zpívala přímo na kastingu a nemohla jsem uvěřit, jak úžasně to zazpívala, dále jsem si pustila cover písničky Viva La Vida, kterou Cher zpívala na BootCampu, dále Judge's House, kde se Cher moc zazpívat nepovedlo, protože měla něco s hlasem :( a potom jsem si pustila všechny její živé vystoupení např. Just Be Good To Me, Empire State of Mind, Girlfriend, Everytime, Imagine atd.. a hned jsem si Cher zamilovala♥ :)

Na tomto blogu najdete všechno o Cher, budete si moct prohlídnout všechny fotky z akcí, shootů, koncertů atd.. taky si budete moct pustit videa z X-Factoru, nebo si pustit její písničky, či covery, které přezpívala. Taky si budete moc prohlídnout všechny její tetovaní a dozvědět se o Cher různé zajímavosti, no prostě zde najdete úplně všechno o Cher.
Takže doufám, že se vám tu bude líbit, a že sem budete rádi chodit :)

+ Vás chci poprosit, aby jste dodržovali pravidla. Žádné kopírování z blogu, maximálně s ikonkou blogu nebo s funkčním zdrojem! Taky mi tu nepište sprosté narážky na blog nebo na Cher, pokud se vám blog nebo Cher nelíbí, tak můžete kdykoliv odejít!© 2013 - 2014 | S O U R C E - CH E R L L O Y D . B L O G . C Z
 
 

Reklama
Reklama